Dlaczego DO & CO Poland

Największym kapitałem DO & CO są nasi Pracownicy. Jesteśmy profesjonalistami w swoich dziedzinach. Stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Dlatego pracownicy naszej firmy ciągle doskonalą swoje umiejętności i zgłębiają wiedzę w swoich obszarach zainteresowań.

Bardzo ważna jest dla nas współpraca , zarówno wewnątrz zespołu, jak i między zespołowa. Dzięki temu mamy wiele możliwości wymiany wiedzy i doświadczeń z koleżankami
i kolegami z innych działów.

Jesteśmy silnym i stabilnym pracodawcą. Oferujemy pracę na różnych stanowiskach i w różnych działach.

Gwarantujemy stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia. Proponujemy dobre warunki opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia. Zapewniamy również bezpłatne posiłki, przygotowywane przez naszych kucharzy.

Zalety pracy w DO & CO Poland:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- Praca w przyjaznym zespole
- Umowa o pracę
- Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
- Bezpłatne posiłki
- Pakiet socjalny


Wyznaczamy zadania i strategie, charakteryzuje nas luźna atmosfera pracy i jasno postawione cele. Na każdym stanowisku osoby najwyżej oceniane przez przełożonych, kreatywne , czerpiące satysfakcję z wykonywanej pracy mają możliwość kariery zawodowej.

DO & CO Poland zatrudnia blisko 600 osób w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Jesteśmy liderem w branży cateringu lotniczego. Jednocześnie jesteśmy na etapie dynamicznego rozwoju oferty naziemnej. Możesz dołączyć do nas w tak ważnym momencie rozwoju firmy i kreować nową rzeczywistość cateringu w Polsce i w na świecie.
Dołącz do Nas!